Prona

3,000 € /Muaj

Vilë Luksoze me qera në Zonën Prestigjioze të TEG-ut, Tiranë!

Qendra Tregtare TEG Tirana, Albania

Referenca: OZON4126

Kjo vilë ekskluzive me sipërfaqe ndërtimi prej 268 m2 dhe oborr prej 200 m2, është e organizuar në 2 kate banimi dhe 1 kat nëntokë.

*Katin nëntokë e përbëjnë nje ambient i përshtatshëm për relaksim ose aktivitete të ndryshme, depo dhe tualet.
*Kati i parë ka një soxhorno të hapur me kuzhinë që çon në verandë, tualet dhe korridor shpërndarës.
*Kati i dytë ka një dhomë gjumi matrimoniale me tualet të brendshëm dhe dy dhoma të tjera gjumi me tualet të përbashkët në korridor.

Vila është e detajuar me kujdes dhe e arreduar nga një arkitekt profesional. Gjithashtu, ka një vend parkimi në pjesën e përparme të oborrit.
E vendosur në një zonë të qetë dhe të preferuar për banim, kjo vilë ofron një jetesë të rehatshme dhe të lirshme.

-Çmimi: 3000€/muaj.

Na kontaktoni për më shumë informacion ose për të caktuar një vizitë në vilë!

Informacion
Karakteristikat
  • Air Conditioning
  • CountrySide
  • Shopping Center
  • School
  • Bus Station
  • View to Mountain