Prona

450,000 €

Vilë Në Shitje Në Një Zonë Shumë Strategjike Për Biznes, Tek Rruga e Dibrës!

Rruga Dibrës Tirana, Albania

Referenca: OZON4140

Informacione mbi pronën:
Vila ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës, në afersi të spitaleve e mund të shfrytëzohet si biznes për hoteleri, etj.
-Sipërfaqe trualli: 331.60 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi: 290 m2

Organizimi i vilës:
Kati përdhe ka sipërfaqe 124.2 m2 dhe organizohet nga ambienti ndenjes, kuzhinës, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete
Kati i parë dhe i dytë ka sipërfaqe 165 m2 dhe organizohet nga ambienti ndenjes dhe kuzhinës bashkë, 2 tualete, 3 dhoma gjumi, nga ambjentet e së cilave mund të aksesohet lehtësisht dalja në ballkon.

Cilësime te tjera:
Ka vend parkimi në pjesën e oborrit.
-Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .

Çmimi për shitje: 450.000 €
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
  • Air Conditioning
  • Police
  • Hospital
  • School
  • Bus Station
  • View to Road