Prona

300,000 €

Shitet Super Zyrë Në Myslym Shyr!

Rruga Myslym Shyri Tirana, Albania

Referenca: OZON4143

Informacion mbi pronën:
Zyra ka një sipërfaqe 55m2, ndodhet në katin e 2-të të një pallati në një zonë shumë të mirë.

Organizohet në:
1 Zyrë
1 Tualet

Cilesime te tjera:
Ambienti është me parket dhe kondicioner.
Ndodhet në pallat buzë rrugës kryesore.

Cmimi: 300.000 Euro i diskutueshëm
Për më shumë informacion ose një vizitë në zyrë, na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
  • City Center
  • Shopping Center
  • Police
  • Hospital
  • Public Library
  • Bus Station
  • View to Road