Prona

600 € /Muaj

Jepet Duplex 2+1 Me Qira Tek FZ Construction, Liqeni i Thatë!

FZ construction, Liqeni i Thate Tirana, Albania

Referenca: OZON4187

Informacione mbi pronën:
Duplex-i me sipërfaqe bruto: 80 m2 dhe sipërfaqe neto: 60m2 ndodhet në katin e 3-të, totalisht i mobiluar në mënyrë moderne, i pabanuar me parë.

Organizimi:
•1 Dhomë ndenje
•1 Kuzhinë
•2 Dhoma Gjumi
•2 Tualete
•1 Ballkon

Cilësime të tjera:
*Çmimi: 600 €/muaj

Ju lutemi na kontaktoni për më shumë informacion ose për të organizuar një vizitë në apartament!

Informacion