Property

510,000 €

SHITEN TWIN VILA 3-KATESHE, PRANE BLACK DIAMOND, DHERMI!

DHERMI Vlorë, Albania

Reference: OZON3628

Informacione mbi pronen:
Vila ndodhet prane Hotel Black Diamond, nje zone mjaft e kerkuar per qetesine dhe rehatine qe ju ofron.

-Siperfaqe ndertimi totale e secilit objekt eshte 265 m2.
-Kjo siperfaqe ndahet ne tre kate, ku kati i pare eshte plotesisht nentoke, perfshin nje dhome teknike/lavanteri, nje dhome sherbimi/ambient fjetje dhe nje hobby room/man cave per tu perdorur si hapesire rekreacionale
-Kati perdhe eshte 90m2 dhe pershin nje ambient ndenje me dalje ne verande, kuzhine dhe ambient ngrenie, nje dhome gjumi dhe nje tualet.
-Kati i dyte ka nje siperfaqe prej 90m2, ku perfshihet nje dhome gjumi matrimoniale me garderobe dhe tualet, dy dhoma gjumi dhe nje tualet.
-Kati nendhe ze nje total prej 80m2.

*Objektet ndajne te njejtat siperfaqe dhe nplanimetri te pasqyruar me njeri-tjetrin.
*Siperfaqja e seciles parcele eshte 470 m2.
*Ne nivel sistemimesh objektet perfshijne pishine dhe dy poste parkimi.

Cilesime te tjera:
-Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .

*Cmimi per njesi: 510.000 €
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni!

Information
Features
  • Police
  • Hospital
  • View to Sea
  • Terrace
  • Garden
  • Games room
  • Swimming Pool
  • Tennis Court