Property

95,000 €

SHITET APARTAMENT 1+1, TEK KOMPLEKSI ASL PRANE SPITALIT NENE TEREZA!

Rruga "Kongresi i Manastirit" Tirana, Albania

Reference: OZON3632

Shitet apartament 1+1 tek kompleksi me i mire ne zone, Kompleksi Asl.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim, te nje pallati te ri me ashensor dhe i mire administruar. Kompleksi ofron te gjitha facilitetet e nevojshme, si dhe hapsira rekreative.
Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e kerkuar per shkak te afersise qe ka me spitalin, qendren, shkolla, kopshte etj.
Organizohet ne salon, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Siperfaqja e brendshme 60.6 m2 dhe totale 69.7.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 95 000 Euro.
Per me shume informacion ose vizite ne prone, ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni!

Information