Prona

45,000 €

SHITET APARTAMENT DUBLEX, TEK RRUGA E THESARIT, FRESK!

Rruga e Thesarit Tirana, Albania

Referenca: OZON23

Informacion mbi pronen:

Siperfaqe ndertimi: 65 m2,
Siperfaqja e katit 0 eshte 42 m2 dhe siperfaqja e katit lart eshte 23 m2.

Ndodhet ne katin 0 banim.

Cilesime te tjera:

Apartamenti jepet bosh.

Ndodhet ne nje pallat te ri.
Me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Mundesi shume e mire investimi.

Cmimi: 45.000 Euro

Per me shume informacion ose nje vizite ne apartament, na kontaktoni!

Informacion