Prona

800 € /Muaj

RRUGA E KAVAJES !! JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 .

Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. , Albania

Referenca: OZON2670

Jepet me qera apartament 3+1 tek Rruga e Kavajes .
Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati ekzistues .
Organizohet ne ambient ndenje , kuzhine e vecuar , korridor , 3 dhoma gjumi , 1 tualet dhe ballkon .
Ofrohet i mobiluar ne menyre bashkekohore .
Apartamenti nuk eshte dhene me qera me pare .
Orientimi Jug-Lindje m me siperfaqe totale 123 m2 .
Cmimi 800 Euro/Muaj ( Bruto )
Per me shume detaje mbi pronen na kontaktoni !
 

Informacion