Prona

350,000 €

SHITET SHTEPI PRIVATE 2-KATESHE NE MJULL BATHORE !

Mjull-Bathore, Tirana Municipality, Tirana County, , Albania

Referenca: OZON2843

Shitet shtepi private ne Mjull Bathore, akses te menjehershem tek rreth rrotullimi i TEG-ut.
Shtepia eshte dy kateshe dhe organizohet ne
Kati pare: verande, sallon, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi dhe tualet.
kati dyte: verande, sallon, kuzhine e vecuar 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.
Siperfaqja e truallit 500 m2 dhe 414 m2 siperfaqe ndertimi .
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor
Cmimi 350.000 Euro
Per me shume detaje ose nje vizite ne prone na kontaktoni !

Informacion