Prona

800 € /Muaj

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI PER ZYRE NE QENDER TEK POSTA SHQIPTARE!

Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake , Albania

Referenca: OZON2985

Jepet me qera ambient biznesi per zyre ne Qender tek Posta Shqiptare!
Mundesi e mire investimi.
Siperfaqja e ambienti: 96 m2 .
Ambienti ndodhet ne katin 3-te banim te nje pallati te ri me ashensor.
Organizohet ne 3 ambiente pune dhe nje tualet.
Cmimi :800 Euro (neto)
Per me shume informacion na kontaktoni !
 

Informacion