Prona

1,500 € /Muaj

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI-RESTORANT TEK MYSLYM SHYRI!

Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Cham Market, , Albania

Referenca: OZON3009

Jepet me qera Ambient Biznesi- Restorant tek Myslym Shyri!
Siperfaqee brendshme 88 m2 dhe verande 50 m2.
Ndodhet ne katin 0.
Organizohet ne 3 ambiente, 1 kuzhine  dhe 1 tualet, 1 verande.
I investuar totalisht dhe jepet me qera i kompletuar.
Cmimi per qera: 1500 Euro/Muaj
Per me shume informacion na kontaktoni !

Informacion