Prona

5,000 €

SHITET TOKE BUZE RRUGE NE MARIKAJ, VORE

Marikaj, Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Centra , Albania

Referenca: OZON3153

Shitet Toke buze rruge ne Marikaj, Vore!
Toka ndodhet buze rruges se luleve ne Marikaj, dhe esht e pershtatshme per cdo lloj biznesi.
Siperfaqe tokes 5000 m2
Cmimi 1 euro/m2
Per me shume informacion na kontaktoni!

Informacion