Prona

700 € /Muaj

JEPET ME QIRA SUPER SHTEPI PRIVATE 3+1, PAS INXHINIERISE SE NDERTIMIT!

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tiran , Albania

Referenca: OZON3266

Jepet me qira shtepi private 1-kateshe 3+1 ne Tirane, pas Inxhinierise se Ndertimit.
Me siperfaqe ndertimi 140 m2 dhe siperfaqe trualli 500 m2 .
Shtepia organizohet ne 3+1, ambient ndenje, kuzhine, 3 dhoma gjumi dhe 1 tualet .
Jepet e mobiluar, ne gjendje shume te rregullt.
Me sistem kondicionimi, ngrohje/ftohje.
Cmimi i qirase: 700 EURO/muaj
Per me shume detaje te hollesishme dhe informacione mbi pronen, na kontaktoni!

Informacion