Prona

350 € /Muaj

JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 1+1, RRUGA FORTUZI!

Rruga Fortuzi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashk , Albania

Referenca: OZON3517

JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 1+1, RRUGA FORTUZI!
Me siperfaqe ndertimi 52 m2 dhe siperfaqe trualli 110 m2 .
Shtepia organizohet ne 1+1, ambient ndenje, kuzhine, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet.
Shtepia ka dy oborre dhe 1 depo.
Eshte ne nje pallat, por hyrjen dhe oborrin e ka te vecuar.
Jepet e mobiluar, ne gjendje shume te rregullt.
Cmimi i qirase: 350 EURO/muaj
Per me shume detaje te hollesishme dhe informacione mbi pronen, na kontaktoni!

Informacion