Prona

470,000 €

SHITET VILE 3-KATESHE NE REZIDENCE, NE MJULL BATHORE!

Rruga Xhafe Shaba Tirana, Albania

Referenca: OZON3550

Informacion mbi pronen:

Siperfaqe totale: 496 m2,
Siperfaqe ndertimi: 236 m2,
Siperfaqe e tokes: 260 m2,
Orientim: Jug-Lindje-Veri-Perendim,
3-kate banimi.

Organizimi:
Sallon+Kuzhine,
4 Dhoma gjumi,
5 Tualete,
4 Ballkone,
2 Poste parkimi.

Cilesime te tjera:
Vila eshte e sapo investuar, e pabanuar me pare.
Vila ndodhet ne nje rezidence te ndertuar se fundmi, qe ofron qetesi dhe siguri maximale. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e kerkuar dhe lehtesisht e aksesueshme per zonat urbane dhe interurbane te Tiranes. Mundesi e mire investimi.

Cmimi: 470.000 Euro

Informacion