Prona

500 € /Muaj

JEPET APARTAMENT MODERN ME QIRA 1+1, KOMUNA E PARISIT!

Rruga Robert Zhvarc Tirana, Albania

Referenca: OZON3553

Informacion mbi pronen:
Siperfaqe totale: 70 m2
Orientim: Jug- Perendim
Ndodhet ne katin e katert banim.

Organizimi:
Sallon,
Kuzhine,
Dhome gjumi,
Korridor shperndares,
Tualet,
2 Ballkone.

Cilesime te tjera:
Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te kerkuar, e cila ju jep akses te menjehershem ne hyrje dhe dalje te Tiranes dhe me te gjitha facilitetet e nevojshme prane. Pallati eshte I ri me ashensor, I mire administruar dhe me sistem kapot. Ndricim natyral 80% te dites.
Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne dhe thuajse e pa banuar me pare.

Cmimi: 550 Euro
Kusht: 2 muaj garanci dhe 3 qira paradhenie.

Informacion
Karakteristikat
  • Air Conditioning
  • Dish Washer
  • Lift
  • City Center
  • CountrySide
  • Shopping Center