Prona

600 € /Muaj

JEPET SUPER APARTAMENT 2+1+2+PARKING ME QIRA, PRANE XHAMISE TEK KOPSHTI BOTANIK!

Xhamia, prane Kopshtit Botanik Tirana, Albania

Referenca: OZON3559

Apartamenti ndodhet ne katin e pare, te nje pallati te ri me ashensor dhe i mire administruar. Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesi, ajer te paster dhe te gjitha facilitetet jetesore prane. Organizohet ne kooridor shperndares, salon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Prona eshte e mobiluar ne menyre moderne dhe mjaft bashke kohore. Siperfaqja totale 100 m2. Cmimi 600 Euro duke perfshire nje post parkimi.

Informacion
Karakteristikat
  • Air Conditioning
  • Lift
  • City Center
  • Police
  • Hospital
  • View to Mountain
  • Dish Washer