Prona

290 € /Muaj

JEPET ME QERA ZYRE NE VASIL SHANTO!

Bulevardi Gjergj Fishta Tirana, Albania

Referenca: OZON3563

Informacion mbi pronen:
Siperfaqe bruto: 30 m2
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati pa ashensor, te mirembajtur.
Orientim: Jug

Organizohet ne:
1 Korridor Shperndares,
1 Zyre
1 Tualet.

Cilesime te tjera:
Ambienti eshte i rikonstruktuar , me parket dhe kondicioner.
Ndodhet ne pallat buze rruges kryesore .

Cmimi: 290 €/muaj (perfshire drita , uje dhe internet)
Per me shume informacion ose nje vizite ne apartament, na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
  • Air Conditioning
  • Police
  • Public Library
  • School
  • View to River