Prona

400 € /Muaj

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QERA PER BIZNES, TEK ALI DEMI!

Tirana, Albania

Referenca: OZON3564

Siperfaqe totale: 70 m2.
Organizimi:
1 Sallon Open Space,
1 Dhome
1 Tualet.

Ambienti ndodhet ne katin e pare banim.
Mundesi per aktivitete te ndryshme si zyra, klinika, estetike etj.
Ambienti eshte me ballkon.
Pallat i ri dhe i aksesueshem nga te gjitha facilitetet e nevojshme!
Me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi: 400 Euro/muaj
Per me shume informacion na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
  • Lift
  • CountrySide
  • View to Mountain