Prona

50,000 €

SHITET GARSIONERE, TEK RRUGA BARDHYL!

Rruga Bardhyl Tirana, Albania

Referenca: OZON3567

Informacion mbi pronen:
Siperfaqe apartamenti: 28 m2,
Ndodhet ne katin e Peste.
Pallat ekzistues.
Orientim: perendim.

Organizimi:
Sallon + kuzhine + dhome.
1 Tualet.

Cilesime te tjera:
Garsonieria jepet teresisht e mobiluar ne vitin 2023 dhe eshte i pabanuar qe nga mobilimi.
Me dokumentacion te rregullt hipotekor.
Mundesi shume e mire investimi.

Cmimi: 50.000 Euro
Per me shume informacion ose nje vizite ne apartament, na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
  • Air Conditioning
  • City Center
  • CountrySide
  • Shopping Center
  • Police
  • Hospital
  • School