Prona

600 € /Muaj

JEPET ME QIRA, APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA E KOSOVARVE

Rruga e Kosovarve Tirana, Albania

Referenca: OZON3578

Jepet apartamenti 1+1 me qira, tek Rruga e Kosovarve. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor dhe administrim. Organizohet ne salon, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Zona ne te cilen ndodhet eshte zone elitare e Tiranes dhe mjaft e kerkuar, shume prane Liqenit Artificial, Bllokut dhe aksesit me hyrje/dalje te Tiranes. Siperfaqja 70 m2 dhe cmimi 600 Euro. Per me shume informacion, ose vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni!

Informacion