Prona

720 € /Muaj

AMBIENT BIZNESI ME QIRA TEK TREGU CAM!

Rruga e Kavajes Tirana, Albania

Referenca: OZON3582

Informacione mbi pronen:
Siperfaqe totale: 110 m2.

Organizimi:
Banak per pije dhe sherbimi, vende te ndara te organizura per privatesi, ambienti ka dhe hapsire te jashtme per zhvillimin e aktivitetit.
1 Tualet.

Ambienti ndodhet ne katin perdhes, buze rruge.
Mundesi shume te mira per aktivitete te ndryshme si zyra, klinika, estetike, depo, bar-bufe, restorant dhee shume aktivitete te tjera tregtare.

Pallati eshte i aksesueshem nga te gjitha facilitetet e nevojshme!
Ambienti eshte i pajisur me sistem sigurie, kamera.


Cmimi: 720 Euro/Muaj
Per me shume informacion na kontaktoni!

Informacion