Prona

145,000 €

SHITET SHTEPI PRIVATE PRANE URES SE DAJLANIT, DURRES!

Plazh Durres Durrës, Albania

Referenca: OZON3592

Shitet shtepi private prane ures se Dajlanit. Shtepia organizohet ne kooridor shperndares, salon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Siperfaqja e ndertuar 150 m2 dhe 500m2 truall. Zona ne te cilen ndodhet eshte e kerkuar, per shkak te faciliteteve dhe afersise qe ka me detin. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 145 000 Euro. Per me shume nformacion ose vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni.

Informacion