Prona

250,000 €

SHITET TOKE NE LAKNAS, KAMEZ!

Rruga e Laknasit Kamëz, Albania

Referenca: OZON3596

Shitet toke ne Laknas.
Toka ka siperfaqe prej 4400 m2 dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Zona ne te cilen ndodhet eshte e pershtatshme per banim dhe biznes pasi eshte shume prane me Aeroportin nderkombetar "Nene Tereza".
Mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme. Cmimi 250.000 Euro.
Per me shume informacion se vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni!

Informacion