Prona

147,000 €

SHITET APARTAMENT 2+1+2, TEK KOMPLEKSI ASL PRANE SPITALEVE!

Rruga Kongresi i Manastirit Tirana, Albania

Referenca: OZON3599

Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Asl.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor, te perfunduar se fundmi, ne katin e 5-te banim.
Organizohet ne kooridor shperndares, salon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.
Siperfaqja totale 112.7 m2.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Cmimi 147 000€.
Per me shume informacion ose vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
  • Lift
  • City Center
  • CountrySide
  • Shopping Center
  • Police
  • School
  • Bus Station