Prona

150,000 €

SHITET APARTAMENT 3+1, TEK KOMUNA E PARISIT!

Komuna e Parisit Tirana, Albania

Referenca: OZON3600

Informacione mbi pronen:
-Siperfaqe: 95 m2
-Kati i pare.

Organizimi:
-Sallon+Kuzhine
-3 Dhoma gjumi
-1 Tualet
-1 Ballkon

Cilesime te tjera:
-Pallat pa ashensor, me dokumetacion te rregullt hipotekor.
-Apartamenti shitet i mobiluar.
-Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e kerkuar dhe ka akses te menjehershem me qendren, liqenin etj.

Cmimi per shitje: 150.000 €
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
  • City Center
  • CountrySide
  • Police
  • Hospital
  • School
  • Bus Station
  • View to Road