Prona

2,700 € /Muaj

JEPET ME QERA SUPER VILE 2-KATESHE NE REZIDENCE, TEG!

Mjull Bathore Tirana, Albania

Referenca: OZON3607

Vila ndodhet ne nje nga rezidencat me te kerkuara te zones se TEG-ut.

Informacion mbi pronen:
Sipërfaqe ndertimi: 260 m2.
Siperfaqe oborri: 150 m2.

Organizohet ne 2 kate banim dhe 1 kat nentoke.
Kati -1: I pershtatshem per ambient relaksimi ose per aktivitete te ndryshme, 1 depo, 1 tualet.
Kati 1: Soxhorno + Kuzhine me dalje ne verande, 1 Tualet, Korridor shperndares.
Kati 2: 1 Dhome Matrimoniale+tualet dhe 2 Dhoma gjumi me tualet ne korridor.

Cilësime të tjera:
Vila eshte e investuar ne detaje, e arreduar me arkitekt.
*Disponon gjithashtu nje vend parkimi ne pjesen e oborrit te perparme.
*Zone teper e qete dhe e preferuar per banim.
*Me poshte, do te gjeni rendera ilustruese te viles.

Cmimi : 2700€
Për më shumë informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!

Informacion