Prona

155,000 €

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA "MUHAMET GJOLLESHA"!

Rruga "Muhamed Gjollesha" Tirana, Albania

Referenca: OZON3622

Shitet apartament 2+1, prane Inxhinierise se Ndertimit.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues, me sistem kapot.
Organizohet ne koordior shperndares, sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe tualet.
Mundesi e mire investimi, pasi apartamenti ka pamje nga rruga kryesore dhe shkallet po ashtu.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi: 155 000 Euro.

Per me shume informacion, ose nje vizite ne prone, na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
  • Air Conditioning
  • City Center
  • Shopping Center
  • Historic area
  • Police
  • School
  • Bus Station
  • View to Road