Prona

3,000 € /Muaj

JEPET AMBIENT BIZNESI ME QIRA TEK SQUARE 21!

Rruga Sali Butka Tirana, Albania

Referenca: OZON3627

Jepet ambient biznesi me qira tek Square 21.

Ambienti ndodhet ne katin 0 te kompleksit me te ri ne zone qe perfundon se fundmi.
Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e kerkuar dhe nder zonat me elitare te Tiranes.
Ka siperfaqe 200.7 m2.
I pershtatshem per biznese te ndryshme, si bar, restorant, klinika, zyra etj.

Cmimi 3000€ neto.
Per me shume informacion ose vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni!

Informacion