Prona

1,000 € /Muaj

JEPET AMBIENT BIZNESI ME QIRA, TEK KOMPLEKSI "GARDEN RESIDENCE TURDIU" !

Garden Residence Turdiu Tirana, Albania

Referenca: OZON3633

Jepet ambient biznesi me qira, tek kompleksi "Garden Residence Turdiu".
Ambienti ka siperfaqe te brendshme 90 m2 dhe totale 100 m2. Ndodhet ne katin 0, te nje nder komplekseve me te rinj te zones, me hapsira te gjelberta dhe rekreative, qe ju ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme, si bar, restorat, zyra, qender estetike ej,.
Zona ne te cilen ndodhet eshte zone mjaft e kerkuar dhe familjare, per shkak te aksesit te lehte qe ben lidhjen ne zonat urbane dhe interurbane te Tiranes.
Cmimi 1000 Euro duke perfshire dhe 1 post parkimi.
Per me shume informacion ose vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni!

Informacion