Prona

395,000 €

SHITET AMBIENT BIZNESI ME SUPER CMIM OKAZION, TEK RRUGA E KAVAJES, SHUME PRANE QENDRES!

Rruga e Kavajes Tirana, Albania

Referenca: OZON3636

Super okazion! Shitet per biznes prane qendres se Tiranes, tek Rruga e Kavajes poshte poliklinikes 9, super ambient komercial me cmim okazion.

Ambienti ka nje siperfaqe totale rreth 315 m2 dhe te mireorganizuar.
Ndodhet ne katin 0 dhe -1.
Eshte i gjithi me karton gipsi i cili ju jep mundesine e ndarjes sipas profilit te biznesit.
Aktualisht eshte ne perdorim nga nje biznes sherbimi shume i njohur si qender kursesh!
Ndodhet buze rruges kryesore, ka nje planimetri shume te rregullt qe te jep mundesine e organizimeve sipas kerkesave specifike.

Organizohet ne: vendin e recepsionit, e cili ben shperndarjen ne ambientet e tjera; gjithsej 7 salla te ndara me njera tjetren dhe dy zyra lart ne katin 0.
Ne katin 0 ka dy zyra te cilat kane dy hyrje. Njera hyrje ka akses me biznesin dhe hyrja tjeter eshte e jashtme.
Ambienti eshte i investuar me kondicioner ne cdo salle.
Ky ambient mund te kete perdorime te gjera biznesi si: market, qender kursesh, depo farmaceutike, car rental, klinike dentare, laborator analizash, zyre sherbimesh te ndryshme si IT , laboratore mjekesore, palester etj.
Per shkak te vendndodhjes ne nje nga rruget me kryesore, ju jep mundesine e zhvillimit te bizneseve te ndryshme dhe gjithashtu vizibilitet te larte.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

*Cmimi i shitjes: 395.000 EURO*

Informacion