Prona

460 € /Muaj

JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE 1+1, TEK 21 DHJETORI!

21 DHJETORI Tirana, Albania

Referenca: OZON3665

Informacion mbi pronen:
-Siperfaqe trualli: 250 m2,
-Siperfaqe verande: 70 m2,
-Siperfaqe apartamenti 65 m2.
-Nje kat banimi.

Organizimi:
-Sallon+Kuzhine
-1 Dhome gjumi
-1 Korridor shperndares
-1 Tualet.
-1 Ballkon.

Cilesime te tjera:
Zoteron nje magazine 40 m2 e cila mund te shfrytezohet nga qiraxhiu.
Apartamenti jepet pjeserisht i mobiluar.
Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes dhe ka akses te menjehershem me qendren.

Cmimi per qira: 50.000 ALL (neto)
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
  • City Center
  • Shopping Center
  • Police
  • Hospital
  • School
  • Bus Station
  • Terrace
  • Garden