Prona

550,000 €

SHITET VILE ELITARE, TEK TURQUOISE MARINA, HAMALLAJ!

Hamallaj, Gjiri i Lalzit, Durrës, Albania Durrës, Albania

Referenca: OZON3667

Shitet vile elitare, ne Turquoise Marina ne Hamallaj. Vila eshte e organizuar ne 2 kate banimi dhe 1 nentoke.
Organizimi:
Kati -1 : ambient teknik dhe open space,
kati 0: salon, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe oborr,
kati 1: 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.


Siperfaqet:
Ndertimi mbi toke: 155m2
Kati 0: 72.90 m2
Kati 1: 82.10 m2
Kati -1: 100.70 m2
Veranda: 35.70 m2
Oborri: 431.26 m2
Parcela: 530 m2.

Kompleksi Torquoise Marine është i pozicionuar në zonën e Hamallaj.
Facilitetet janë:

Plazh privat i garantuar;
Port ankorimi për mjetet lundruese;
Parkim i dedikuar për çdo vilë, edhe për vizitorët;
Parkim dhe korsi biçikletash;
Ambiente sportive - tenis, basketboll, volejboll, futboll.

Pozicion strategjik fantastik: 40 km nga Tirana dhe 35 km nga aeroporti i Rinasit.

Informacion
Karakteristikat
  • Airport
  • Police
  • Hospital
  • View to Sea