Prona

220,000 €

SHITET TOKE TEK MBIKALIMI I KASHARIT!

Kashar Tirana, Albania

Referenca: OZON3731

Shitet toke tek mbikalimi i Kasharit Toka ka siperfaqe 3000m2 dhe eshte e pershtatshme dhe per ndertim.
Zona ne te cilen ndodhet eshte lehtesisht e aksesueshme me Durresin, Tiranen dhe Aeroportin e Rinasit.
Cmimi 220 000 Euro. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion ose vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni !

Informacion
Karakteristikat
  • Airport