Prona

170,000 €

SHITET SHTEPI PRIVATE NJE KATESHE TEK SHKOLLA E BASHKUAR!

Shkolla e Bashkuar Tirana, Albania

Referenca: OZON3744

Shitet shtepi private tek Shkolla e Bashkuar.
Shtepia eshte nje kateshe dhe ofron qetesi maximale.
Organizohet ne salon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, oborr, verande dhe depo.
Siperfaqja e truallit 193.5 m2 dhe Siperfaqja ndertuar 103.7 m2.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion ose vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni.

Informacion
Karakteristikat
  • Air Conditioning
  • City Center
  • Police
  • Hospital
  • School
  • Bus Station
  • Terrace
  • Garden