Prona

200,000 €

SHITET AMBIENTI DHE BIZNESI , LOKAL I INVESTUAR PER MUZIKE LIVE, NE MEDRESE!

Medrese Tirana, Albania

Referenca: OZON3766

Shitet ambienti dhe biznesi i investuar.
Informacion mbi pronen:
-Siperfaqe ambienti neto: 204 m2.
-Ambienti ndodhet ne katin 0 dhe -1.
-Ambienti disponon investim per muzike live.
Biznesi eshte me fasade xhami.
2 ambiente Open Space.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Cmimi 200 000 Euro.
Per me shume informacion ose vizite ne prone, ju lutem kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
  • Air Conditioning
  • Police
  • Hospital
  • School
  • Bus Station
  • View to Road