Prona

3000€/ m2

SHITET AMBIENT BIZNESI TEK KOMPLEKSI ASL!

Spitali QSUT Tirana, Albania

Referenca: OZON3769

Shitet ambient biznesi tek kompleksi ASL.
Informacion mbi pronen:
-Siperfaqe ambienti neto: 176.5 m2.
-Ambienti ndodhet ne katin 0.
-Ambienti disponon 1 tualet .
Biznesi eshte me fasade xhami.
Ambineti ndhodhet per momentin ne shteres te varfer dhe investimi do behet ne baze te kerkeses se klientit .
Mundesi shume e mire investimi.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Cmimi 3000 Euro m2 (i diskutushem ).
Per me shume informacion ose vizite ne prone, ju lutem kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
  • City Center
  • Shopping Center
  • Police
  • Hospital
  • School
  • Bus Station
  • View to Road