Prona

400,000 €

SHITET SUPER LOUNGE BAR TEK ISH STACIONI I FUNDIT I TIRANES SE RE!

Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re Tirana, Albania

Referenca: OZON3778

Informacion mbi pronen:

Siperfaqe e brendshme: 47 m2
Siperfaqe verande: 65 m2.
Organizohet ne nje ambient open space ku veranda eshte ne pronesi te lokalit , nje ambient te brendshem dhe 2 tualete.
Ndodhet ne katin 0 , buze rruges kryesore.
Eshte i investuar se fundmi ne menyre bashkekohore.
I lene aktualisht me nje qera mujore prej 1300€/muaj .

Cmimi: 400,000€


Per nje vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni.

Informacion
Karakteristikat