Prona

1,000 € /Muaj

JEPET AMBIENT BIZNESI ME QIRA NE BLLOK!

Tirana, Albania

Referenca: OZON3831

Ambienti ndodhet ne Bllok , ne katin e 4-t te nje pallat te ri me ashensor .

Eshte i organizuar ne 3 zyra me siperfaqe mesatare dhe nje korridor shperndares dhe 2 tualete.
Ka siperfaqe prej 134 m2 .
Ambienti jepet bosh.

Cmimi: 1000€/muaj (i diskutushem)

Informacion
Karakteristikat
  • City Center
  • Shopping Center
  • Police
  • Hospital
  • School
  • View to Road