Prona

683,988 €

SHITET VILE E BASHKANGJITUR TEK GREEN COAST 2, PALASE!

Palase, Albania Vlorë, Albania

Referenca: OZON3840

SHITET SUPER VILE LUKSOZE 2-KATESHE, TEK GREEN COAST RESIDENCE 2!

Siperfaqe ndertimi 192.95 m2.
Siperfaqe trualli 291.21 m2.
Siperfaqe verande 53.16 m2
Pishina 23.66 m2.
Vila organizohet ne 2 kate:
Kati 1: 3 dhoma gjumi, 3 tualete dhe dalja ne oborr.
Kati 2: ambient ndenje, gatimi, ngrenie, tualet dhe ballkon.
Ndodhet ne nje zone rezidenciale shume e preferuar per banim.
Vila eshte aktualisht ne ndertim.
Cmimi:683.988 Euro.

Kjo rezidencë është e njohur për cilësinë e ndërtimit, për mirëadministrimin dhe mirëmbajtjen e rezidences, komunitetin e qetë që jeton aty, për mjediset e gjelbëruara dhe ajrin e pastër.
Green Coast Rezidence konsiderohet si destinacioni kryesor i rivierës së jashtëzakonshme shqiptare, duke ofruar cilësinë më të lartë të jetesës në një arkitekturë bashkëkohore, frymëzuar nga vlerat tradicionale të zonës.
Një projekt unik për ata që duan të shijojnë natyrën dhe bukurinë e rivierës së mrekullueshme shqiptare gjatë gjithë vitit, në harmoni me arkitekturën moderne të dizajnit, frymëzuar nga tradita. Një plazh i bukur me guralecë të bardhë qëndron i rrethuar nga ujëra blu e turkuazë dhe kodra të gjelbëruara, duke e bërë këtë zonë një destinacion ëndrrash jo vetëm për pushime, por edhe për të jetuar.
Duke qëndruar e pastër dhe minimaliste frymëzon një model te ri banimi dhe një stil të ri jetese.
Per me shume informacion, na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
  • View to Sea