Prona

1,100,000 €

SHITET VILE TEK REZIDENCA AKACIA HILLS 2 !

Mjull Bathore Tirana, Albania

Referenca: OZON3841

Informacione mbi pronen:
Siperfaqe totale e viles: 541 m2
Siperfaqe trualli: 600 m2 ku 180 m2 eshte njolle ndertimi.

Vila organizohet ne 3 kate banimi dhe nje kat nentoke ku perfshihet dhe parkimi.
• Kati nentoke: 1 lavanderi , 1 dhome teknike , 1 tualet , ambient open space i cili komunikon me katin e pare te viles dhe 2 poste parkimi.
• Kati i pare: holl pritjeje , soxhorno , kuzhine te vecuar , ambient ngrenie me dalje ne verande dhe oborr, tualet .
• Kati i dyte: 1 dhome matrimoniale me garderobe te brendshme dhe tualet dhe 1 dhome gjumi e ndare ne dy ambiente me 3 krevate te ndare fjetjeje & 1 tualet te perbashket.
• Kati i trete: papafingo e organizuar ne nje korridor , i cili ben shperndarjen tek 2 dhomat e gjumit dhe tek tualeti i perbashket.
Dalja ne verande behet nga papafingoja, e cila rrethohet me fasade xhami duke ofruar nje pamje te mrekullueshme te Jug-Lindjes se Tiranes.

Cilesime te tjera:
- Vila rrethohet nga nje oborr i gjelberuar me sistem automat vaditjeje .
- E investuar ne detaje me mobilim bashkekohor , elektroshtepiake te teknologjise se fundit , sistem qendror multisplit, xhama triplex termik etj.
- Rezidenca Akacia Hills 2 eshte nje kompleks vilash rezidencial , e ndodhur ne Mjull-Bathore vetem pak minuta nga qendra e Tiranes. Kjo rezidence ofron qetesi dhe security 24h.

Cmimi i shitjes: 1.100.000€/muaj

Per me shume informacione apo nje vizite ne prone, na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat