Prona

500,000 €

SHITET VILE TEK PARKU I PASKUQANIT, VIJE E PARE!

Rruga e Arberit Tirana, Albania

Referenca: OZON3854

Vila eshte totalisht e investuar, e cila ka siperfaqe 500 m2 truall dhe 180.6 m2 ndertim.
Organizimi:
Kati 1: dhome ndenje guzhin zyre banjo
Kati 2: 2 dhoma gjumi banjo
Kati 3: dhome ndenje guzhin dhome oxhaku banjo
Kati 4: papafingo

Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesi dhe ajer te paster. Shume prane liqenit dhe parkut te Paskuqanit.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Cmimi 500000 Euro!

Informacion