Prona

2500€/ m2

SHITET AMBIENT BINZESI TEK KOMPLEKSI PANORAMA!

Rruga e Burgut Tirana, Albania

Referenca: OZON3856

Informacion mbi ambientin:

Siperfaqe bruto: 300 m2.

Ndodhet ne katin 0 banim.

Organizimi:
3 OPEN SPACE,
1 TUALET,
1 KORRIDOR SHPERNDARES.

Cilesime te tjera:

Kompleks i ri pallatesh, me hapsira te gjelberta dhe rekreative.

Mundesi shume e mire investimi.
I pershtatshem per laborator, qender kursesh, estetike, palester, supermarket etj.

Cmimi: 2500€/m2


Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
 • Air Conditioning
 • City Center
 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • Public Library
 • School
 • Train Station
 • CountrySide
 • Bus Station
 • View to Road