Prona

1600€/ m2

SHITET APARTAMENT 2+1, KOMPLEKSI NOVUS, BULEVARDI I RI TEK STACIONI I TRENIT !

Rruga "Karl Gega" Tirana, Albania

Referenca: OZON3862

Apartamenti eshte aktualisht ne ndertim dhe perfundon per 24 muaj. Organizohet ne salon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Siperfaqja totale 82.8 m2 dhe cmimi 1600 Euro/m2 i diskutueshem.

Kompleks Elitar me vendndodhje në Bulevardin e Ri, 800 metra larg Qendrës ofron për ju ndërtim cilësor, planimetri funksionale, hapësira rekreative. Zona të dedikuara për këmbësore dhe biçikleta, shkolla, supermarkete, kopshte, çerdhe, klinika shëndetësore, bar/kafe, restorante, shërbime të ndryshme, destinacione argetimi etj. Avantazhet e projektit jane: fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve me dopio tullë dhe lesh guri në mes akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale dhe lartësia e apartamenteve 3.23m Investim i sigurtë, rifiniturat e brëndshme shumë cilësore, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë, pjesë rekreative në brendësi të godinës.

Pikat kryesore te projektit
1. Kompleks Multifunksional
2. Cilësia e lartë ndërtimit
3. Planimetri funksionale
4. Vendndodhje afër Unazës së Vogël

Per me shume informacion ose vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni !

Informacion
Karakteristikat
  • City Center
  • Police
  • School
  • Bus Station