Prona

650 € /Muaj

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT 1 !

Rezidenca Kodra e Diellit 1 Tirana, Albania

Referenca: OZON3866

Apartamenti eshte i tipologjise 2+1 dhe organizohet ne salon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Jepet totalisht i mobiluar, me te gjitha kushtet optimale jetesore.
Ndodhet ne nje nder rezidencat me te kerkuar te Tiranes, e cila ofron te gjitha facilitetet e nevojshme jetesore, si dhe aksese te menjehershem me Unazen e Madhe.

Per me shume informacion ose vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni !

Informacion
Karakteristikat
  • Shopping Center
  • School
  • Bus Station