Prona

500 € /Muaj

JEPET AMBIENT BIZNESI ME QIRA TEK RRUGA MINE PEZA!

Tirana, Albania

Referenca: OZON3881

Jepet me qira ambient biznesi tek rruga Mine Peza.

Dyqani ndodhet ne katin 0, buze rruges kryesore.
Ka nje siperfaqe totale prej 30 m2.
Ambienti jepet bosh, ka gjithashtu dhe nje tualet.

Cmimi:500€/muaj

Informacion