Prona

365,000 €

SHITET SHTEPI PRIVATE 2 KATESHE, NE LAPRAKE!

LAPRAKE, RRUGA ANDREA SKANJETI Tirana, Albania

Referenca: OZON3890

SHITET SHTEPI PRIVATE 2 KATESHE, NE LAPRAKE!
Informacione mbi pronen:
Siperfaqe trualli: 505.1 m2,
Siperfaqe ndertimi: 365.5 m2.

Organizimi:
Kati i pare eshte bosh dhe mund te perdoret per biznes
Kati I dyte eshte I mobiluar, ka 3 dhoma gjumi, opened kitchen te madhe, dhe 2 tualete.

Cilesime te tjera:
Ballkone te gjera rreth e rrotull, verande dhe oborr te madh me te mbjellura.
I mobiluar ne menyre mjaft bashkekohore, disponon dhe nje oxhak te madh.
Projekti i shtepise eshte dhe per dy kate te tjera.
Me dokumente te rregullta pronesie.

*Cmimi: 365.000 EURO*
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
  • Air Conditioning
  • City Center
  • Shopping Center
  • Police
  • Hospital
  • School
  • Bus Station
  • View to Road
  • Terrace
  • Garden