Prona

1,800 € /Muaj

JEPET ME QIRA SUPER VILE 2 KATESHE, TEK BLLOKU I VILAVE, SELITE!

Blloku i Vilave, Selite Tirana, Albania

Referenca: OZON3895

-Informacione mbi pronen:
Siperfaqe ndertimi: 177 m2,
Siperfaqe oborri: 55 m2,
Siperfaqe totale: 232 m2.
Orientim Jug-Lindje.

-Organizimi:
1 Sallon,
1 Kuzhine bashke me ambientin e ngrenies,
3 Dhoma gjumi,
2 Tualete,
1 verande,
1 Oborr.

-Cilesime te tjera:
Vila jepet e mobiluar, me nje mobilim shume bashkekohor, hapesire mjaft e bollshme per banim.
Disponon dy garazhe te mbyllur.
Ambienti survejohet nga kamera sigurie.
Oborri eshte me peme zbukurimi si dhe te mbjella.
Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e kerkuar per shkak te aksesit te menjehershem ne kryeqytet por me se shumti per ajrin e paster qe ju ofron.

-Cmimi per qira: 1800 Euro/muaj
Per me shume informacion ose nje vizite ne apartament, na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • View to Road
 • Air Conditioning
 • Dish Washer
 • CountrySide
 • School
 • Bus Station
 • Terrace
 • Garden