Prona

750,000 €

SHITET VILE TEK LUMINOR RESIDENCE NE AFERSI TE TEG-ut!

Tegu Tirana, Albania

Referenca: OZON3903

Luminor Residence nje nga komplekset me privat ne zonen e Teg eshte ne perfundim te projektit prej 19 vilash nga te cilat 10 vila tipologjia A individuale dhe 9 vila te bashkangjitura.
Te gjitha vilat disponojne oborr.
Luminor eshte residenca qe ka perdor cilesine me te larte te ndertimit ne treg.
Projekti i kesaj vile eshte bere me arkitekt te jashtem dhe jo me projektin e firmes,
Te dhenat teknike:
1-Fasade e ventiluar.
2-Ndarje e brendshme me gips/lesh guri.
3-Kati 1- do te jete beton "feccia a vita"ose stil indrustrial.
4-Lartesia e katit 0 do te jete 340 cm i perfunduar.
5-Parketi do te jete druri.
6- 2 Poste parkimi.
7-Ashensor
8-Oxhak

Vila eshte 4 kate me siperfaqe ndertimi 304 m2.
Siperfaqe verande: 46.48 m2
Siperfaqe parcele: 260.5 m2
Siperfaqe verande 40 m2.

Organizimi: Vila disponon sallon, dhome ngenie, 3 dhoma gjumi, 5 tualete, dhome teknike, lavanteri, palester, dhome frigoriferike, ballkone me hapesire te bollshme etj.

Cilesime te tjera:
Vila jepet bosh, hapesire mjaft e bollshme per banim,
Vila disponon ashensor te brendshem.
Prona ka dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi: 750.000 Euro
Per me shume informacion ose nje vizite ne apartament, na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
 • Alarm
 • Fire Door
 • Lift
 • City Center
 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • School
 • Bus Station
 • View to Road
 • Terrace
 • Garden
 • Gym