Prona

4€/ m2

JEPET ME QERA KAPANON NE KASHAR!

Kashar Tirana, Albania

Referenca: OZON3910

Informacione mbi pronen:
Siperfaqe totale: 1800 m2

Organizimi :
• Kati i pare: Ambient open space & 1 tualet. Gjithashtu ne kete kat ndodhet dhe ashensori qe ben lidhjen me katin e dyte.
• Kati i dyte: Ambient open space , ambient i vecuar per zyra & 2 tualete.

*Cmimi : 4€/m2*
Per me shume informacione apo nje vizite ne prone, na kontaktoni!

Informacion
Karakteristikat
  • Lift
  • CountrySide
  • Shopping Center
  • Hospital
  • Bus Station
  • View to Road